AKTIVinstruktører i Akershus

AKTIVinstruktørene har spesialkompetanse i å trene mennesker som har vært igjennom kreftbehandling og målet er at AKTIVinstruktører skal være tilgjengelige over hele landet, så flest mulig får et godt tilbud for å fortsette med fysisk trening når de er ferdigbehandlet. Noen AKTIVinstruktører jobber i det offentlige, andre på kommersielle treningssentre.

Vårt mål er at det finnes minst en AKTIVinstruktør alle steder det tilbys fysisk aktivitet i Norge!

Kontaktinfo sortert alfabetisk etter kommune

SATS/Elixia Asker
Hanne Eike
Fysioterapeut

Catalina Åker – Furre
Adresse: Bondistranda 44, 1386 Asker
Tlf: 472 36 093

Merete Norheim Myrdahl
Adresse: Asker
Tlf: 982 57 719

Petter Thorud
Adresse: Asker/Bærum
Tlf: 911 92 285

E-post: pt@ptrs.no


Sporty Trening AS
Hege Anett Årthun
Adresse: Nordhagenveien 15, 3430 Spikkestad
Tlf: 992 97 031

Sætre Fysioterapi
Maria Luisa Nodeland
Adresse: Stikkvannsveien 2, Sætrehallen, 3475 Sætre
Individuell oppfølging
Tlf: 327 90 280 / 993 55 099
E-post: mialuisa@hotmail.com


Mari Moe Dagslet
Adresse: Prestegårdsjordet 13, 3440 Røyken
Idrettspedagog (Fibromyalgi og revmatisme)
Tlf: 911 27 244
E-post: maridagslet@gmail.com


Runhild Rabe Selvåg
Fysioterapeut

Asker Kommune
Marlin Andrea Solbakken
Fysioterapeut Læring og Mestring,
Tlf: 469 58 073
E-post:marlin.andrea.solbakken@asker.kommune.no


Vollen Fysikalske
Kjersti Larsen
Fysioterapeut
Adresse: Skjæret 47, 1390 Vollen
Tlf: 667 96 671
E-post: post@vollen-fysikalske.no

Rachel Muff Husøy
Durudveien 37, 1344 Haslum
Tlf: 938 97 674

Gym Bekkestua
Elisabeth Willoch
Adresse: Bærumsveien 206,Bekkestua
Tlf: 456 67 154

Gym Bekkestua
Hilde Cathrine Helmen Storevik
Adresse: Bærumsveien 206, 1357 Bekkestua
Tlf: 997 77 132

Kjersti Vambesth Kaas
Adresse: Bærum
Tlf:

Pusterommet Bærum sykehus
Marianne Helgheim
Adresse: Sogneprest Munthe-Kaas 100, 1346 Gjettum
Tlf: 995 04 417

Rygg og Ledd Klinikken
Annbjørg Fagerstrand
Naprapat/idrettspedagog
Adresse: Lysaker Torg 25
Tlf: 226 09 090
E-post: annbjorg@ryggogledd.no

Julie Glimsdal
Adresse: Otto Ruges vei 80, Østerås
Tlf: 980 83 285

Vest Helse og Trening
Fysioterapeut Kamilla Fjeldstad
Adresse: Baker Østbys vei 26, 1352 Rud
Tlf: 671 50 150

E-post: kamilla@vesthelse.no


Friskis & Svettis, Bærum
Janne Distad
Adresse: Durudveien 33, 1344 Haslum
Tlf: 678 07 600
E-post: janne.distad@friskissvettis.no


SATS Fornebu
Josefin Bengtsson
Personlig trener
Tlf: 405 52 782
E-post: josefin.bengtsson@sats.no


Pusterommet Bærum sykehus
Cecilie Steen Hagemann
Adresse: Sogneprest Munthe-Kaas vei 100, 1346 Gjettum
Tlf: 675 02 423
E-post: ceshag@vestreviken.no


Bekkestua fysioterapi og manuellterapi
Lene Bjoland Harstad
Fysioterapeut/manuellterapeut
Tlf: 979 92 820
E-post: lene_harstad@hotmail.com


Amicum helse
Marianne T Narum-Hanssen
Adresse: Plahteskogen 29B 1363 Høvik
Tlf: 924 05 938
E-post: marianne@plahteskogen.no


Gnist Trening og Helse
Martine Gøransson
Adresse: Gnist Gjettum: Durudveien 37, 1344 Haslum
Adresse: Gnist Nadderud: Haukeveien 11, 1357 Haslum
Telefon resepsjon/privat: 675 75 020/478 31 229
E-post: martine@gnistrende.no

Naprapatlandslaget Eidsvoll og Lillestrøm
Karoline Bogen
Adresse: Trondheimsveien 266, 2070 Råholt
Tlf: 959 69 913

Frisklivssentralen
Kathrine Håverstad
Frisklivskoordinator
Adresse: Prestegårdsveien 6, 1912 Enebakk
Tlf: 948 85 419
E-post: kathrine.haverstad@enebakk.kommune.no

Drøbak Tverrfaglige Klinikk
Jenny Elton
Adresse: Holterveien 4G, 1448 Drøbak
Tlf: 908 03 295
E-post: jenny.elton@live.com


Atlet Fysio
Willen Ryttmar Rye
Adresse: Dyrløkkeveien 19, 1448 Drøbak
Tlf: 930 33 665
E-post: willen@atletfysio.no  

Lillestrøm kommune, avd. for rehabilitering og forebyggende tjenester
Marte Baartvedt
Fysioterapeut
Tlf: 905 66 168
E-post: maba07@lillestrom.kommune.no


SATS Lillestrøm
Elias Solbakken Bratlie
Personlig trening / treningsveiledning og treningsprogram
E-post: elias.solbakken.bratlie@sats.no
Tlf: 452 67 847


SATS Hellerud
Reidar Bergh Moss
Personlig trener
E-post: reidar.bergh.moss@sats.no
Tlf: 413 29 465


Lillestrøm Kommune
Nina Østengen
Spes. Fysioterapeut
Trening i gruppe og individuell oppfølging med treningsveiledning / treningsprogram
Adresse: Jonas Liesgt. 18, 2000 Lillestrøm
Tlf: 916 54 229
E-post: nina.ostengen@lillestrom.kommune.no


Todor Mladenov
Adresse: Holtveien 263, 2007 Kjeller
Treningsveileder

SATS Lillestrøm
Martin Fjell
Personlig Trener
Adresse: Dampsagveien 12, 2004 Lillestrøm.
Tlf: 916 62 806
E-post: martin.fjell@sats.no


Lillestrøm kommune – Fetsund Fysikalske
Mona Høigaard
Fysioterapeut
Adresse: Gamle Fetvei 9, 1900 Fetsund.
Tlf : 638 81 968/ 995 07 652
E-post: monahoi@hotmail.com


Skedsmokorset Fysikalske Institutt
Linn E. Sødal Ranheim
Fysioterapeut
Adresse: Husebyveien 18, 2020 Skedsmokorset
E-post: fysio.ranheim@gmail.com


Sofie Flaate Busengdal
Fysioterapeut, gruppetrening og personlig oppfølging
Adresse: Gamle Fetvei 9, 1900 Fetsund
Tlf: 638 81 968 / 920 17 372
E-post: sofieflaatebusengdal@gmail.com


Romerike fysioterapi
Tobias Galland
Fysioterapeut
Trening i gruppe og bassengtimer, samt individuell oppfølging og treningsveiledning
Adresse: Dampsagveien 2, 2000 Lillestrøm
Tlf: 951 29 322
E-post: tobias@romerike-fysioterapi.no

Pusterommet Ahus
Cecilie Eikås
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 679 66 167 /679 94 792 /900 23 315
E-post: Cecilie.Eikas@ahus.no


Pusterommet Ahus
Renate Strand Sterud
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 915 43 593
E-post: renate.strand.sterud@ahus.no


Akershus universitetssykehus
Hanne Daae-Quale Holmemo
Tlf: 995 38 311
E-post: holmemo1@hotmail.com


SATS/Elixia Metro Lørenskog
Trine Haug
Adresse: Kulturhusgata 2, 1473 Lørenskog
Tlf: 418 07 199
E-post: trine.haug@satselixia.no


Akershus Universitetssykehus
Camilla N. Brodtkorb
Spesialfysioterapeut
Tlf: 913 22 375
E-post: camilla.brodtkorb@gmail.com


Akershus Universitetssykehus
Carina Ahlin Pettersen
E:post: carinaapet@gmail.com


NKS Helsehus Akershus as
Tessa Godager Bremerthun
Fysioterapeut
Adresse: Rektor Wolans vei 11, 1474 Lørenskog
Tlf: 640 03 810
E-post: tessa@nks-helsehus.no


Elavit Helse og Trening
Thomas Lunde
Adresse: Solheimveien 30, 1461 Lørenskog
Tlf: 466 81 006
E-post: thomas.lunde1@gmail.com


Pusterommet Ahus
Simen Pinderud
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 679 66 167 / 954 75 218
E-post: Simen.Pinderud@ahus.no

Energihuset Treningssenter
Kari Ottesen
Adresse: Håkonskastet 5, 1450 Nesoddtangen
Tlf: 669 14 040, 984 72 662

E-post: karijott@online.no


Orange Studio Treningssenter Fagerstrand
Linda Borge-Skar
Adresse: Myklerudveien 35, 1454 Fagerstrand
Tlf: 957 08 862
E-post: lindaborgeskar@outlook.com

 

Nesodden Frisklivssentral
Ingeborg K. Melbye
Frisklivskoordinator 
Gruppetrening
Adresse: Håkonskastet 5, 1453 Bjørnemyr
Tlf: 958 35 964
E-post: ingeborg.melbye@nesodden.kommune.no

Nes svømmehall for Nes kommune
Camilla Madeleine Nygård
Adresse: Kjuushagen 9, 2150 Årnes
Tlf: 984 59 784
E-post:privat mail: cami.madeleine@gmail.com


Friskliv- og mestringssenteret i Nes kommune
Mette Kristin Rolstad
Fysioterapaut
Tlf: 639 11 440/917 82 698
E-post: mette.kristin.rolstad@nes.kommune.no

Nittedal kommune
Inger Berit Coll
Tlf: 482 58 356
E-post: inger.berit.coll@nittedal.kommune.no


Myrens treningssenter
Marte Smines Kristiansen
Personlig trener
Adresse: Mattias Skytters vei 2, 1482 Nittedal
Tlf: 410 78 765 
E-post: marte@myrens.no


Nordre Follo Kommune
Rikke Henriksen Fossen
Fysioterapeut
Adresse: Kirkeveien 3, 1400 Ski

Friskliv og rehabilitering
Michelle Larsen
Tlf: 452 71 307
E-post: larsen.michell@gmail.com


Anders Nordhagen
Adresse: Verkstedveien 8, 1400 Ski
Tlf: 907 36 737
E-post: anders@annotraining.com


Martine Kongsten
Adresse: Ski
Tlf: 414 49 743
E-post: martine_kongsten@hotmail.com


Nordre Follo Kommune
Solfrid Fladberg Grøv
Fysioterapeut
Adresse: Kirkeveien 3, 1400 Ski
Tlf: 948 02 368
E-post: solfrid.grov@nordrefollo.kommune.no


Nordre Follo kommune
Frøy Eikeland Aae
Fysioterapeut
Adresse: Kolbotnveien 22, 1410 Kolbotn
Tlf: 916 15 797
E-post: froyeikaae@gmail.com


 

Vurderings- og mestringsteamet i Rælingen kommune
Ingeborg Dufseth
Fysioterapeut
Tlf: 481 24 768
E-post: ingeborg.dufseth@ralingen.kommune.no

Rælingen kommune
Elin Kulsrud
Fysioterapeut
Spenst Jessheim/Ullensaker Kommune
Nina Benberg
Adresse: Dølivegen 3, 2050 Jessheim
Fysioterapeut/Personlig Trener

LHL-sykehuset Gardermoen
Yvonne Bergstrøm Willersrud
Idrettspedagog
Tlf: 478 52 324

LHL klinikkene, Glittre
Hanne Karoline Dølør
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 958 49 953

E-post: hanne_dolor@hotmail.com


LHL klinikkene, Glittre

Maiken Forsberg
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 932 47 133

E-post: maik1-91@hotmail.com


LHL klinikkene, Glittre

Kjersti Lindberg
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Fysioterapeut

E-post: kjersti.lindberg@lhl.no


LHL Klinikkene, Glittre

Silje Ask Solbakken
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 414 07 419

E-post: siljesolbakken@hotmail.com


Stine Holt Fjuk
NIH
Adresse: Jessheim
Tlf: 936 06 102
E-post: sfjuk@mil.no

Henriette Berg Nordmoen
Tlf: 907 45 770
E-post: hnordmoen@gmail.com


Ullensaker Kommune
Imke Symens
Fysioterapeut
Adresse: Ragnar Strøms veg 6, 2067 Jessheim
Tlf: 496 35 908
E-post: imke.symens@ullensaker.kommune.no


Centerklinikken
LineStraume
Adresse: Trondheimsvegen 65a, 2040 Kløfta
Tlf.: 674 14 411
E-post.: fysio.linestraume@gmail.com

 

Catosentret
Beate Kjøniksen Brucki
Adresse: Kvartsveien 2, 1555 Son
Tlf: 472 45 822

Kondishuset
Gunnar Solheim
Tlf: 977 27 296
E-post: gsolheim@gmail.com


Catosenteret rehabiliteringssenter
Renate C K Rue.
Idrettspedagog og treningsveileder
Gruppetrening i sal og basseng, treningsveiledning
E-post: ptpilates.no@gmail.com

Tine Hjelmerud Thorsen
Personlig trening/personlig oppfølging
Nettside: levveltine.no
Tlf: 907 90 276
E-post: levveltine@hotmail.com


Eika sportssenter
Marita Duckert Holterveien 4B, 1440 Drøbak
Tlf: 971 66 215
E-post: maritald@gmail.com

 

Har du spørsmål eller trenger du oppdatere din informasjon?

Ta kontakt med thilda@aktivmotkreft.no