AKTIVinstruktører i Akershus

AKTIVinstruktørene har spesialkompetanse i å trene mennesker som har vært igjennom kreftbehandling og målet er at AKTIVinstruktører skal være tilgjengelige over hele landet, så flest mulig får et godt tilbud for å fortsette med fysisk trening når de er ferdigbehandlet. Noen AKTIVinstruktører jobber i det offentlige, andre på kommersielle treningssentre.

Vårt mål er at det finnes minst en AKTIVinstruktør alle steder det tilbys fysisk aktivitet i Norge!

Kontaktinfo sortert alfabetisk etter kommune

SATS/Elixia Asker
Hanne Eike
Fysioterapeut

Unicare Friskvernklinikken
Thomas Warvik
Adresse: Knud Askers vei 20, 1383 Asker
tlf: 93884159

Catalina Åker – Furre
Adresse: Bondistranda 44, 1386 Asker
Tlf: 472 36 093

Merete Norheim Myrdahl
Adresse: Asker
Tlf: 982 57 719

Petter Thorud
Adresse: Asker/Bærum
Tlf: 911 92 285
E-post: pt@ptrs.no

Gnist Trening og Helse
Rachel Muff Husøy
Durudveien 37, 1344 Haslum
Tlf: 938 97 674

Gym Bekkestua
Elisabeth Willoch
Adresse: Bærumsveien 206,Bekkestua
Tlf: 45667154

Gym Bekkestua
Hilde Cathrine Helmen Storevik
Adresse: Bærumsveien 206, 1357 Bekkestua
Tlf: 99777132

Kjersti Vambesth Kaas
Adresse: Bærum
Tlf:

Pusterommet Bærum sykehus
Marianne Helgheim
Adresse: Sogneprest Munthe-Kaas 100, 1346 Gjettum
Tlf: 995 04 417

Annbjørg Fagerstrand
Adresse: Lysaker Tlf: 934 20 821 E-post: annbjorg@ryggogledd.no

Julie Glimsdal
Adresse: Otto Ruges vei 80, Østerås
Tlf: 980 83 285

Vest Helse og Trening
Fysioterapeut Kamilla Fjeldstad
Adresse: Baker Østbys vei 26, 1352 Rud
Tlf: 67 15 01 50
E-post: kamilla@vesthelse.no


Pusterommet Bærum sykehus
Marie Granheim
Adresse: Sogneprest Munthe-Kaas vei 100, 1346 Gjettum

Gruppetrening Treningsveiledning/treningsprogram
Tlf.: 67 50 24 23
E-post: granhe@vestreviken.no

Friskis & Svettis, Bærum
Janne Distad

Adresse: Durudveien 33, 1344 Haslum
Tlf: 67807600
E-post: janne.distad@friskissvettis.no
Naprapatlandslaget Eidsvoll og Lillestrøm
Karoline Bogen
Adresse: Trondheimsveien 266, 2070 Råholt
Tlf: 959 69 913

Family sports club 
Marita Duckert Holterveien 4B, 1440 Drøbak
Tlf: 97166215
E-post: maritald@gmail.com


Drøbak Tverrfaglige Klinikk
Jenny Elton
Adresse: Holterveien 4G, 1448 Drøbak
Tlf: 90 80 32 95 
E-post: jenny.elton@live.com

Frisklivssentralen i Gjerdrum
Elin Kulsrud
Fysioterapeut

Pusterommet Ahus
Cecilie Eikås
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 67966167 /67994792 /90023315
E-post: Cecilie.Eikas@ahus.no


Pusterommet Ahus
Renate Strand Sterud
Adresse: Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog
Tlf: 915 43 593
E-post: renate.strand.sterud@ahus.no


Akershus universitetssykehus
Hanne Daae-Quale Holmemo
Tlf: 995 38 311
E-post: holmemo1@hotmail.com


SATS/Elixia Metro Lørenskog
Trine Haug
Adresse: Kulturhusgata 2, 1473 Lørenskog
Tlf: 418 07 199
E-post: trine.haug@satselixia.no


Akershus Universitetssykehus
Camilla N. Brodtkorb
Spesialfysioterapeut
Tlf: 91322375
E-post: camilla.brodtkorb@gmail.com

Nes svømmehall for Nes kommune
Camilla Madeleine Nygård
Adresse: Kjuushagen 9, 2150 Årnes
Tlf: 98459784
E-post:privat mail: cami.madeleine@gmail.com


Friskliv- og mestringssenteret i Nes kommune
Mette Kristin Rolstad
Fysioterapaut
Tlf: 63911440/91782698
E-post: mette.kristin.rolstad@nes-ak.kommune.no

Energihuset Treningssenter
Kari Ottesen
Adresse: Håkonskastet 5, 1450 Nesoddtangen
Tlf: 66 91 40 40, 984 72 662
E-post: karijott@online.no


Orange Studio Treningssenter Fagerstrand
Linda Borge-Skar
Adresse: Myklerudveien 35, 1454 Fagerstrand
Tlf: 95708862
E-post: lindaborgeskar@outlook.com

Folkehelsekoordinator Nittedal
Karin Elisabeth Bennetter
Adresse: Vargveien 1, 1488 Nittedal
Tlf: 941 64 024
E-post: karin.bennetter@nittedal.kommune.no


Frisklivssentralen i Nittedal kommune
Jenny Hammar
Adresse: Vargvn. 1, 1488 Nittedal
Tlf.: 482 97 279
E-post: jenny.hammar@nittedal.kommune.no


Nittedal kommune
Silje Fimreite
Adresse: Vargveien 1, 1488 Hakadal.
Tlf: 971 97 810
E-post: silje.fimreite@nittedal.kommune.no

Puls Trollåsen
Maren Rustad Sjøvold 
Adresse: Trollåsveien 4, 1414 Trollåsen
Personlig trening og oppfølging,Idrettspedagog/personlig trener 
Tlf: 45198266 
E-post: marensjovold@outlook.com

 

Helsetjenesten Oppegård kommune
Rikke Henriksen Fossen
Adresse: Kolbotnveien 23 (3. etasje), 1410 Kolbotn
Tlf: 412 60 845
E-post: Rikke.henriksen.fossen@oppegard.kommune.no

Skedsmo kommune, avd. for rehabilitering og forebyggende tjenester
Marte Baartvedt
Fysioterapeut
Tlf: 90 56 61 68
E-post: marbaar@skedsmo.kommune.no


Aktivitetshuset STAALs
Susann Engelberg Stasjonsveien 21, 2010 Strømmen
Treningsveiledning/treningsprogram  
E-post: susann.engelberg@hotmail.com
    

Ski kommune, avd. friskliv og rehabilitering
Michelle Larsen
Adresse: Kirkeveien 3, 1402 Ski
Tlf: 452 71 307
E-post: larsen.michell@gmail.com


Anders Nordhagen
Adresse: Verkstedveien 8, 1400 Ski
Tlf: 907 36 737
E-post: anders@annotraining.com


Martine Kongsten
Adresse: Ski
Tlf: 414 49 743
E-post: martine_kongsten@hotmail.com

Spenst Jessheim/Ullensaker Kommune
Nina Benberg
Adresse: Dølivegen 3, 2050 Jessheim
Fysioterapeut/Personlig Trener

Aktiv Terapisenter

Maja Dille Thorkildsen
Adresse: Trondheimsveien 61, 2040 Kløfta
Tlf: 67 41 41 80

LHL-sykehuset Gardermoen
Yvonne Bergstrøm Willersrud
Idrettspedagog
Tlf: 47852324

LHL klinikkene, Glittre
Hanne Karoline Dølør
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 958 49 953
E-post: hanne_dolor@hotmail.com


LHL klinikkene, Glittre

Maiken Forsberg
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 932 47 133
E-post: maik1-91@hotmail.com


LHL klinikkene, Glittre

Kjersti Lindberg
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Fysioterapeut
E-post: kjersti.lindberg@lhl.no


LHL Klinikkene, Glittre

Silje Ask Solbakken
Adresse: Ragnar Strøms veg 10, 2067 Jessheim
Tlf: 414 07 419
E-post: siljesolbakken@hotmail.com


Stine Holt Fjuk
NIH
Adresse: Jessheim
Tlf: 936 06 102
E-post: sfjuk@mil.no


Henriette Berg Nordmoen

Tlf: 907 45 770
Catosentret
Beate Kjøniksen Brucki
Adresse: Kvartsveien 2, 1555 Son
Tlf: 472 45 822